تلفن: 22584258
تست1
کد مقاله: 176 NewsCounter تعداد بازدید : 2826

اطلاعات پروژه های ساختمانی در حال ساخت _ ساختمانهای لوکس در حال ساخت_برج باغ پارساامروز به یکی دیگر از ساختمانهای لوکس در حال ساخت زده‌ایم، و پروژه ساختمانی برج باغ پارسا را برای شما برگزیدیم.

ساختمان مسکونی برج باغ از دیگر پروژه های احداث شده توسط گروه ساختمانی پارسا سازه واقع در خیابان ششم فرهنگ می باشد. 
در ابتدای ورود به این ساختمان لوکس در حال ساخت دو نبش درختانی سر سبز عهده دار مشایعت ما تا لابی این ساختمان می‌باشند. 


از شاخصه های این پروژه می توان به چشم انداز چهار طرف بر فراز شهر با چشم اندازی در امتداد برج میلاد اشاره نمود و درختان کهنسال در مجاورت این موجبات محوطه باغ مشجر را گرد هم آورده است، همچنین تمامی اتاق خواب ها با پنجره های مرتفع با نورگیری فوق العاده محیطی آرامش بخش را به ارمغان می آورد.


این پروژه در ۸۰۰ متر مربع زمین و ۱۵ طبقه مسکونی و لابی مجلل و سالن اجتماعات و ستخر و سونا بسیار لوکس با بهترین متریال روز دنیا طراحی و اجرا شده است، همچنین 3 طبقه پارکینگ با ۳ ورودی مجزا جهت رفاه حال ساکنین در نظر گرفته شده است.


معماران این ساختمان لوکس آقایان علی رضا جوانمرد و بابک بهراد می‌باشند.


 ساختمان هوشمند  فضای سبز روف گاردن  لابی
 نورپردازی نما  آیفون تصویری  سیستم تهویه هوا  سیستم اطفاء حریق
 درب ریموت کنترل  اینترنت  دوربین مداربسته  باربیکیو

این پروژه در سعادت آباد، در مجموعاً 15 طبقه (11 طبقه مسکونی و 4 طبقه مشاعات) بصورت تک واحدی به متراژ 230 متر مربع و لابی و سالن اجتماعات در حال ساخت است.


شما به کمک لیدوبین، بانک اطلاعات ساختمانهای درحال ساخت تهران، به سهولت به اطلاعات پروژه های ساختمانی در حال ساخت و شماره تلفن ساختمان سازان تهران دسترسی پیدا خواهید کرد.
در مطلب آینده، یکی دیگر از پروژه های ساختمانی در حال ساخت را با هم بررسی خواهیم نمود. پس با ما همراه باشید!منبع : گروه پارسا سازه