تلفن: 22584258
تست1

   
  *    راه موفقیت، همیشه در حال ساخت است؛ موفقیت پیش رفتن است، نه به نقطه پایان رسیدن   *

                                                                                                  آنتونی رابینز
 


 یکی از مهمترین گام های اولیه درامر فروش شناسایی مشتریان بالقوه شماست. 


به منظور شناسایی این مشتریان و تسهیل امر بازاریابی و فروش شما، بانک اطلاعات ساختمان لیدوبین  اطلاعات ساختمان های در حال ساخت و سازندگان آنان را در بسته های مختلف برای شما فراهم آورده است ما بر اساس تازه ترین روش های روز دنیا و به پشتوانه  خبره ترین نیروها در زمینه بازاریابی و فروش اطلاعات مورد نیاز را در اختیارتان قرار می دهیم

 

             -------------------------------------------------------------------------------
 

                        

بانک اطلاعات ساختمان/بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت

 

 
 

بانک اطلاعات پروژه های در حال ساخت چیست؟

    

این بانک شامل کلیه پروژه هایی است که در حال حاظر در سطح شهر تهران در حال ساخت می باشد. تیم ویزیتور های ما به صورت مویرگی در سطح شهر به جستجو و استخراج اطلاعات پروژه های ساختمانی فعالیت می کنند. این اطلاعات شامل آدرس پروژه،تعدادطبقات،تعداد واحد،متراژ ، نام سازنده،نام کارفرما و سرپرست به همراه شماره موبایل آنها همراه با عکس و کروکی آنها می باشد.

 

این بانک چه استفاده ای دارد؟

- با استفاده از این بانک شما از استخدام ویزیتور ها جهت شناسایی ساختمان های در حال ساخت بی نیاز می شوید.

- شما می توانید با استفاده از این بانک ،فعالیت های بازاریابی محصولات خود را به آسانی انجام دهید.

- با داشتن این اطلاعات در کوتاه ترین زمان ممکن قادر به شناسایی پروژه های ساختمانی که به محصول یا خدمات شما نیاز دارند، می باشید.

- در عصر سرعت لازم است جهت افزایش سهم خود از بازار رقابتی سرعت خود را در بازاریابی  و شناساندن خود به بازار اقدام کنید که با داشتن این اطلاعات امکان این موضوع میسر می شود.

 

چرا بانک اطلاعات ساختمان لیدوبین؟

یکی از مهم ترین موارد بانک اطلاعاتی دقیق و به روز بودن آنها جهت کاهش هزینه و صرفه جویی  زمانی می باشد. ما همواره با رصد دقیق و مرتب  پروژه های ساختمانی این امکان را داریم که دقیق ترین ،به روزترین فایل ها را در اختیار شما همکاران گرامی قرار دهیم. فایل ها به صورت روزانه به روز می شوند. از طرفی براساس الگوریتم معماری سایت طوری طراحی گردیده که حداکثر پس از یک ماه در صورتی که  فایل به روز نشده باشد از بانک اطلاعاتی حذف می گردد. برهمین اسا س ما همواره فایل های به روز و دقیق در سایت خواهیم داشت.

 

خدمات جانبی بی نظیر لیدوبین:

 ما فقط یک بانک اطلاعاتی ساختمان نیستیم.هدف ما ارتقای فروش و افزایش سهم بازار شما  همکاران گرامی است.لذا بر اسا س این هدف خدمات متنوعی از جمله مشاوره فروش و بازاریابی،  بازاریابی محصولات شما،معرفی نیاز های کارفرما ها, پنل پیامک ،پنل تلگرام،ارسال   email و ....  می باشد که هر کدام در سرفصل خود توضیحاتی کامل ارائه گردیده است.

این ویژگی ها کاملا متفاوت از روش های رایج بوده و کاملا هدفمند و با بازخورد مفید می باشد. ما هر روز به روش ها و تکنیک های فروش و بازاریابی جهت ارتقا شرکت شما فکر می کنیم و با روی باز از پیشنهادات و انتقادات شما دوستان استقبال می کنیم.