تلفن: 22584258
تست1
کد مقاله: 171 NewsCounter تعداد بازدید : 4598

هتل های درحال ساخت _ هتل پرشین


هتل های در حال ساخت تهران _ هتل بین المللی پرشین 

امروز از لیست هتل های در حال ساخت، هتل در حال ساخت پرشین را برای شما برگزیدیم.

این پروژه تجاری، اداری، تفریحی و اقامتی آبنوس با زیر بنای 271080 متر مربع در زمینی به مساحت 27600 متر مربع در ناحیه 4 شهرداری منطقه 5 واقع گردیده است.


نام پروژه: آبنوس
مالک پروژه: سازمان مشارکتهای مردمی شهرداری تهران و شرکت عمران سازه شهر کوشا
وضعت فعلی پروژه: سفت کاری


پروژه فاخر در حال ساخت آبنوس شامل کاربری تجاری به مساحت 37912 متر مربع ، اقامتی شامل هتل 4 ستاره به مساحت 13630 متر مربع با پیشرفت فیزیکی 54% و اقامتی شامل هتل 5 ستاره بین المللی پرشین با مساحت 97000 متر مربع با پیشرفت فیزیکی 46% در قالب پروژه ای مشارکتی بین شرکت عمران سازه شهر کوشا به عنوان سرمایه گذار بخش خصوصی و سازمان مشارکتهای مردمی شهرداری تهران در حال احداث می باشد

این پروژه تجاری در حال ساخت با جا نمایی استراتژیک در ضلع غربی بزرگراه شهید باکری و همجواری با هایپر استار در بخش شرقی بلوار فردوس که در سال 1395 بیشترین تعداد صدور پروانه ساخت واحدهای مسکونی را در تهران کسب نموده است ، دارای اهمیت ویژه منطقه ای و فرامنطقه ای می‌باشد.

از بارزترین ویژگی‌های فرامنطقه‌ای پروژه عظیم و فاخر آبنوس، تعریف سطح دسترسی آسان برای تمامی ساکنین استان تهران و البرز از طریق مترو، بزرگراه تهران - کرج، بزرگراه حکیم و بزرگراه باکری می‌باشد.

همچنین مجاورت با پارک چیتگر ، پارک و باغ وحش ارم و بوستان جوانمردان به عنوان  قطب تفرجگاهی ساکنین غرب تهران باعث رونق بخشیدن به واحدهای تجاری این پروژه در حال ساخت می‌گردد.

ساخت هتل 5 ستاره بین المللی پرشین به عنوان منحصر بفردترین هتل با دسترسی آسان برای مسافران داخلی و خارجی فرودگاه مهرآباد و فرودگاه بین المللی امام خمینی به مجتمع تجاری و اداری آبنوس، اقامتی راحت و دلپذیر را برای مراجعین محترم فراهم می‌سازد.

 منحصربفردترین خصوصیات بخش تجاری این پروژه در حال ساخت عبارت است از :

75 هزار متر مربع پارکینگ در 4 طبقه ، 10 هزار متر مربع هایپر در طبقه زیر همکف ، 15 هزار متر مربع روف گاردن به همراه فودکورت در طبقه چهارم ، تالار اختصاصی موسیقی ، محل بازی کودکان و... است.

شما به کمک لیدوبین، بانک اطلاعات ساختمانهای درحال ساخت تهران، می‌توانید به پروژه های ساختمانی و شماره تلفن سازندگان ساختمان تهران دسترسی پیدا خواهید نمود. 
در مطلب بعدی یکی دیگر از پروژه های تجاری در حال ساخت تهران را با هم بررسی خواهیم نمود. پس با ما همراه باشید!منبع : پروژه های عمرانی ایران