تلفن: 22584258
تست1
کد مقاله: 194 NewsCounter تعداد بازدید : 2292

بانک اطلاعات ساختمان _ اطلاعات پروژه های در حال ساخت _ مجتمع تجاری اداری در حال ساخت آرامیس


مجتمع تجاری اداری در حال ساخت _ مجتمع تجاری اداری آرامیس

امروز از لیست مجتمع تجاری های در حال ساخت تهران، مجتمع تجاری اداری آرامیس را برای شما برگزیدیم.

این پروژه تجاری اداری در حال ساخت در زمینی به مساحت 1600 متر مربع با زیر بنای تقریبی16500 متر مربع در 12 طبقه مشتمل بر 3 طبقه تجاری، 6 طبقه اداری، 3 طبقه پارکینگ در حال احداث می باشد.
این مجتمع در حال ساخت با رویکرد ایجاد محیطی ایده آل برای کسب و کار، فضایی مناسب برای تجارت، محلی جذاب جهت خرید کالاو گذران اوقات فراغت طرح‌ریزی شده است.

خیابان پیروزی یکی از معروف‌ترین خیابان‌های شهر تهران است. این خیابان از میدان شهدا آغاز و تا میدان کلاهدوز ادامه داشته و بزرگراه های بسیج و امام علی(ع) را قطع می‌کند.
ساکنینی با درآمد متوسط رو به بالا را در برمی‌گیرد و به دلیل نزدیکی به بازار تهران تعداد زیادی از متمولین و معتمدین شهر تهران را در خود جای داده است.
طرح تعریض آن در سال‌های اخیر، خیابان پیروزی را به خیابانی مدرن بدل نموده و باعث گشته تا با دسترسی‌های مناسبی همچون خط 4 متروی تهران امکانات خوبی از منظر اصول شهر نشینی داشته باشد.

  • واحدهای تجاری این پروژه در حال ساخت:
مجتمع در حال ساخت «آرامیس» دارای 63 واحد تجاری در متراژ های مختلف و در سه طبقه زیر همکف، همکف و اول است.
چیدمان واحدهای تجاری به گونه‌ای است که مراجعان با بهره‌مندی حداکثری از زمان خود همه واحدها را بازدید نموده و سعی شده است ارزش‌های مکانی واحدها، اختلاف کمی داشته باشند. ارتفاع 6 متر و مشاعات وسیع در طبقات تجاری از امتیازات منحصر به فرد «آرامیس» به حساب می آیند.

  • واحدهای اداری این مجموعه در حال ساخت:
واحدهای اداری پروژه در حال ساخت «آرامیس» با توجه به رعایت تمامی استاندارهای لازم و با بهره مندی از خدمات و امکانات شایسته و چشمگیر، یقیناً محل حضور شرکت‌های صاحب نام متعددی خواهد بود. این واحد ها در 6 طبقه مشتمل بر 48 واحد اداری با متراژ حداقل 80 متر مربع و با امکاناتی خاص همچون سیستم اعلام و اطفای حریق، برق اضطراری، آنتن مرکزی، خطوط تلفن داخلی، اینترنت مرکزی و ... در حال احداث می‌باشند.
واحدهای اداری مجتمع تجاری اداری «آرامیس» با چشم‌انداز دائمی کوه های شمالی و دشت های جنوبی و زیبای تهران محلی مناسب برای کسب و کاری پرسود است. مجزا بودن ورودی واحدهای اداری از فضای تجاری و ارتفاع سقف 4 متر در این طبقات، از امتیازاتی به حساب می آیند که در «آرامیس» مدنظر گرفته شده است.

امروزه رستوران‌ها، کافه ها و فست فودها جذابیت و ملزومات مراکز خرید و ساختمان‌های بزرگ شده‌اند و این کاربری خیال مراجعه‌کنندگان و مالکان واحدهای اداری و کسبه تجاری را راحت می‌کند تا با کمال آرامش و بدون دغدغه تهیه غذا، به خرید و فعالیت اقتصادی بپردازند.
فودکورت در حال ساخت مجتمع «آرامیس» در کنار رستوران مجللی که در بالاترین طبقه آن احداث خواهد شد جذابیتی پر بازده برای «آرامیس»در جهت ایجاد پاخور خواهد بود.

  • پارکینگ:
وجود پارکینگ کافی در مجتمع‌های تجاری اداری از دغدغه‌های مهم این روزهای شهر تهران است. مجتمع «آرامیس» با برخورداری از سه طبقه پارکینگ در طبقات 2-،3-،4- و مدیریت صحیح در واگذاری و بهره‌برداری از آن، این مشکل را تا میزان زیادی مرتفع خواهد نمود تا مراجعان و مالکان، با آرامش از "مجموعه بازدید و در آن به فعالیت بپردازند.

دسترسی آسان از طریق بزرگراه امام علی (ع)، خط 4 متروی تهران و سامانه اتوبوس های تندرو (BRT)؛
شرایط پرداخت مناسب (وام بلند مدت بدون بهره)؛
 مالک و سازنده خوش سابقه و متخصص؛
 اولین و بی نظیر در منطقه؛
 بهره‌مندی از تخصص بهترین مهندسین معمار؛
 چشم‌انداز کوه‌های شمالی تهران برای واحدهای اداری؛
 مجهز به تجهیزات مدرن صنعت ساختمان؛
 عدم بدهی به سازمان‌ها (بانک‌ها و شهرداری‌ها و ...)؛
 مالکیت صد در صد قطعی؛
 آینده‌ای روشن با ارزش افزوده تضمینی؛
 ورودی مجزا و اختصاصی برای واحدهای اداری؛
 150 واحد پارکینگ؛
ارتفاع سقف 6 متر برای واحدهای تجاری و 4 متر برای واحدهای اداری؛
تحویل 24 ماهه؛
بیش از 50% پیشرفت فیزیکی.شما به کمک لیدوبین، بانک اطلاعات ساختمانهای درحال ساخت تهران، به سهولت به اطلاعات پروژه های ساختمانی در حال ساخت تهران دسترسی پیدا کرده و علاوه بر این از مزایایی همچون ارسال پیامک تبلیغاتی به بانک شماره موبایل ساختمان سازان تهران، بازاریابی و ... بصورت رایگان بهره مند شوید.

در مطلب آتی، یکی دیگر از اطلاعات پروژه های در حال ساخت تهران را با هم مرور خواهیم نمود. پس با ما همراه باشید!منبع : دیجی برج