تلفن: 22584258
تست1
کد مقاله: 179 NewsCounter تعداد بازدید : 2642

اطلاعات پروژه های در حال ساخت _ مجتمع مسکونی در حال ساخت گل سنگ


مجتمع مسکونی در حال ساخت _ مجتمع مسکونی گل سنگ 

امروز در سری مقالات مربوط به پروژه های در حال ساخت تهران، سری به یکی از مجتمع مسکونی های در حال ساخت تهران، واقع در نیاوران زده‌ایم.

این پروژه مسکونی در حال ساخت در زمینی به مساحت 3250 مترمربع و زیربنای تقریبی 21990 مترمربع، واقع در خیابان گل سنگ نیاوران میباشد. 

موقعیت مکانی ویژه، امکانات رفاهی و طراحی شاخص، این مجتمع مسکونی در حال ساخت را در زمره یکی از بهترین مجمتع های مسکونی تهران قرار داده است. 


طراحی این ساختمان در دست احداث مجموعاً شامل 20 طبقه دارای 5 طبقه پارکینگ با ظرفیت 130 خودرو و یک طبقه لابی، 14طبقه 4 واحدی مسکونی می‌باشد. 

امکانات رفاهی این مجموعه شامل سالن اجتماعات، کارواش، مجموعه ورزشی، استخر، سونا، جکوزی و حمام ترکی می‌باشد.
کارفرمای این پروژه شرکت پارس سازه تامین، سرمایه‌گذار و مجری شرکت نیک پی سازه قرن و مشاور طراح ساختمان مهندسین مشاور دیگر می‌باشد.


45 واحد مسکونی
914 مترمربع فضاهای جمعی
711 مترمربع فضای ورزشی
5 طبقه پارکینگ با ظرفیت 130 خودرو
4 دستگاه آسانسور مسافربری
سیستم اعلام و اطفاء حریق
سیستم حفاظتی (دوربین‌های مدار بسته و کنترل تردد)
سیستم مدیریت هوشمند ساختمان
سیستم IP PHONE
سیستم شبکه
سیستم IP TV

لیدوبین، بانک اطلاعات ساختمانهای درحال ساخت تهران است که شما به سهولت می‌توانید به اطلاعات پروژه های ساختمانی دسترسی پیدا کرده، همچنین با توجه به دسترسی به بانک شماره موبایل ساختمان سازان، امکان ارسال پیامک نیز برای شما فراهم است.

در مطلب بعدی، یکی دیگر از پروژه های بزرگ ساختمانی در حال ساخت را با هم بررسی خواهیم نمود. پس با ما همراه باشید!منبع : گروه مهندسی پارس سازه تأمین