تلفن: 22584258
تست1
کد مقاله: 148 NewsCounter تعداد بازدید : 3714

ساختمان های لوکس در حال ساخت _ بام سیمین دخت 2
یکی از ساختمانهای لوکس درحال ساخت تهران، پروژه بام سیمین دخت 2 واقع در فرمانیه شرقی، به دنبال طراحی و اجرای ساختمان بام سیمین دخت 1، توسط گروه بام در دست احداث می باشد. 


این پروژه مسکونی لوکس در حال ساخت دارای ویژگی هایی چون در نظر گرفتن مفاهیم نظم و زیبایی در کنار یکدیگر در مرحله طراحی و به کارگیری نوین ترین تکنولوژی ها در مرحله اجرا، دسترسی عالی به بزرگراه های صیاد شیرازی و امام علی و از طرفی دیگر به بلوار اندرزگو و خیابان شریعتی، دسترسی به مرکز خرید بام سنتر 1 (فرمانیه) و بیمارستان فرمانیه می‌باشد.


این ساختمان لوکس در حال ساخت دارای زیربنای کل 4965 مترمربع و 2633 مترمربع زیربنای مفید است، که در 12 واحد در 10 طبقه و 30 پارکینگ در حال ساخت است.
از امکانات این ساختمان لوکس می‌توان به آنتن مرکزی، مجموعه استخر، سونا و جکوزی، دوربین مداربسته و مانیتورینگ، حراست فیزیکی و لابی من 24 ساعته و فضای سبز اشاره نمود.


شما به کمک لیدوبین، بانک اطلاعات ساختمانهای درحال ساخت تهران، می‌توانید به پروژه های ساختمانی و شماره تلفن سازندگان ساختمان تهران دسترسی پیدا خواهید نمود. 
در مطلب بعدی یکی دیگر از پروژه های تجاری در حال ساخت تهران را با هم بررسی خواهیم نمود. پس با ما همراه باشید!منبع : گروه توسعه مهندسی بام