تلفن: 22584258
تست1
کد مقاله: 147 NewsCounter تعداد بازدید : 3354

پروژه های بیمارستانی در حال ساخت _ بیمارستان بیماری‌های خاص


پروژه های بیمارستانی در حال ساخت _ بیمارستان بیماری‌های خاص


یکی از بیمارستانهای در حال ساخت تهران، بیمارستان بیماری های خاص ایران متعلق به بنیاد امور بیماری های خاص با محوریت تحقیقات، آموزش و درمان سرطان به طور تخصصی و ویژه با رویکرد روش های نوین درمانی؛ همگام با پیشرفت علم پزشکی، توسط مشاوران متخصص اروپایی و آسیایی طراحی و برنامه ریزی گردیده است.


این پروژه بیمارستانی در حال ساخت توسط شرکت توسعه مهندسی بام به عنوان مجری متخصص و با تجربه بناهای درمانی و تخصصی با کیفیت، مطابق استانداردهای روز جهانی و با دانش فنی مهندسی متخصصین در قالب 12 طبقه؛ شامل فضاهای خاص تحقیقاتی، آموزش و پیشگیری، کلینیک های تخصصی، دپارتمان شیمی درمانی، تصویر برداری فوق پیشرفته و پزشکی هسته ای، دپارتمان عمل و اتاق عمل هیبرید، دپارتمان سلول درمانی، دپارتمان ید تراپی، دپارتمان پیوند مغز استخوان، بخش بستری زنان و مردان، بخش بستری ویژه با امکانات ای سی یو و سوئیت های ویژه همراهان بیمار، دپارتمان اورژانس و فضاهای اداری و پشتیبانی جامع و ...؛ به صورت مدرن و با تاسیسات و تجهیزات حرفه ای و پیشرفته میباشد.


شما به کمک لیدوبین، بانک اطلاعات ساختمانهای درحال ساخت تهران، می‌توانید به پروژه های ساختمانی و شماره تلفن سازندگان ساختمان تهران دسترسی پیدا خواهید نمود. 
در مطلب بعدی یکی دیگر از پروژه های تجاری در حال ساخت تهران را با هم بررسی خواهیم نمود. پس با ما همراه باشید!منبع : بلاگ پروژه های عمرانی